Úcta k starším 2019

20.12.2019

Opäť je tu október, mesiac ktorý dostal prívlastok mesiac úcty k starším. Mesiac, ktorý  nám pripomína, aby sme si uctili seniorov a prejavili im náklonnosť.  V našej  obci  je už dobrým zvykom, že samospráva v tomto čase každoročne pripravuje stretnutie starších občanov, aby si uctila ich vek a poďakovala za prácu pre rodinu, spoločnosť a našu obec . Nebolo tomu inak ani v nedeľu 20 októbra 2019 , keď sa kultúrny dom  v Malčiciach zaplnil seniormi. Tu ich čakal bohatý kultúrny program, malé občerstvenie a zábava do večerných hodín.

Počas Dňa úcty k starším sa v úvode prihovorila  seniorom  starostka obce  Ing. Monika  Hamzová ,ktorá privítala prítomných  slovami : „Dovoľte, aby som vám z úprimného srdca zaželala božie  požehnanie, pevné zdravie, veselú myseľ, veľa spriaznených blízkych priateľov a len tie najlepšie medziľudské vzťahy, dlhý život, vďačnosť a pomoc vašich detí. Nech je jeseň vášho života slnečná, plná lásky a pochopenia zo stany vašich najbližších.“

Vedenie obce pripravilo pre seniorov bohatý kultúrny program .Pozdravili ich deti z Materskej škôlky z Malčíc, ktorí pripravili pre seniorov darčeky.

Krásnu atmosféru umocnila svojim vystúpením folklórna skupina –Trebišovská orgonina-

Zoznam aktualít:

1 2 3 4 5 6 >